poslední aktualizace:12/02/2024 22:18:35
11.2.2024
II.liga C 8.kolo:
JOLY Lysá nad Labem C - SNĚŽKA TJ Náchod 6,5:1,5
KS 8.kolo:
PŠ TJ Náchod C - Slovan Broumov 4:4
4.2.2024
KP 7.kolo: ŠK Lípa
B : NIKI TJ Náchod B 4:4
RP 7.kolo: PŠ TJ Náchod D - TJ
Jiskra Jaroměř C 0,5:4,5
28.1.2024
II.liga C 7.kolo:
Sněžka TJ Náchod - ŠK Lípa 2,5:5,5
KS 7.kolo: ŠŠPM Lipky HK C
: PŠ TJ Náchod C 6:2
21.1.2024
KP 6.kolo: NIKI TJ
Náchod B : ŠK Lípa C 5:3
RP 6.kolo: DDM Kostelec nad Orlicí B
: PŠ TJ Náchod D 3,5:1,5
14.1.2024
II.liga C 6.kolo:
ŠK Zikuda Turnov B - Sněžka TJ Náchod 7:1
KS 6.kolo: PŠ TJ
Náchod C : ŠK Česká Skalice 3,5:4,5
7.1.2024
KP 5.kolo: DDM
Třebechovice p.O. - NIKI TJ Náchod 1,5:6,5
RP 5.kolo: PŠ TJ
Náchod D - Panda Rychnov n.Kn. D 1:4
17.12.2023
II.liga C 5.kolo:
Sněžka TJ Náchod - Biomedica Říčany 1925 B 2:6
KS 5.kolo: PŠ
TJ Náchod C - Panda Rychnov n.Kn.C 5,5:2,5
10.12.2023
KP 4.kolo: NIKI
TJ Náchod B - CIS Lázně Bělohrad 5:3
RP 4.kolo: ŠK Nové Město
n.Met. - PŠ TJ Náchod D 1,5:3,5
3.12.2023
II.liga C 4.kolo:
ŠK České Lípa - Sněžka TJ Náchod 3,5:4,5
KS 4.kolo: DDM
Kostelec n.O. - PŠ TJ Náchod 4,5:3,5
26.11.2023
KP 3.kolo: ŠŠPM
Lipky HK B - NIKI TJ Náchod B ?:?
RP 3.kolo: PŠ TJ Náchod D -
Spartak Rychnov nad Kněžnou ?:?
19.11.2023
II.liga C 3.kolo:
Sněžka TJ Náchod - Sokol Bakov n.Jizerou 6:2
KS 3.kolo: PŠ TJ
Náchod C - Jiskra jaroměř B 1:7
12.11.2023
KP 2.kolo: NIKI
TJ Náchod B - TJ Jiskra Jaroměř 0,5:7,5
5.11.2023
II.liga C 2.kolo:
Desko Liberec - Sněžka TJ Náchod 6,5:1,5
KS 2.kolo: Sokol
Hradec Králové A - PŠ TJ Náchod C 4,5:3,5
29.10.2023
KP 1.kolo: NIKI
TJ Náchod B - Panda Rychnov n.Kn. B 4,5:3,5
RP 1.kolo: ŠK
Česká Skalice B - PŠ TJ Náchod D 3,5:1,5
15.10.2023
II.liga C 1.kolo:
ŠŠPM Lipky Hradec Králové - Sněžka TJ Náchod 7:1
KS 1.kolo:
PŠ TJ Náchod C - ŠK Doudleby n.Orl. 5:3
Termínový kalendář soutěží družstev TJ Náchod na sezonu
2023/2024 zde
V sobotu 2.9.2023
proběhne v areálu tábořiště u rybníku Špinka 22.ročník
bleskového turnaje Špinka Cup. Turnaj je zároveň okresním
přeborem jednotlivců v bleskovém šachu. Začínáme v 10 hodin,
prezence 9:30-10h, kiosek otevřen od 9:30h, srdečně zvou
pořadatelé.
Výsledky: skupina A
zde skupina B
zde vyřazovací část
zde foto
zde
Pozvánka na OP v Rapid šachu
zde
Výsledky
zde foto
zde
2.4.2023
KP 11.kolo: TJ Jiskra Hořice - Sněžka TJ Náchod 4:4
26.3.2023
KS 11.kolo: Niki TJ Náchod B - DDM Třebechovice
p.O. B 6,5:1,5
19.3.2023
KP 10.kolo: Sněžka TJ Náchod - ŠŠPM Lipky Hradec
Králové B 4,5:3,5
5.3.2023
KS 10.kolo: Panda Rychnov n.Kn C - Niki TJ Náchod B
4,5:3,5
26.2.2023
KP 9.kolo: ŠK Jičín B - Sněžka TJ Náchod 2,5:5,5
RP 9.kolo: ŠK Česká Skalice B - PŠ TJ Náchod C 2:3 PŠ TJ Náchod
D - TJ Lokomotiva Trutnov C 3:2
19.2.2023
KS 9.kolo: Niki TJ Náchod B - ŠK česká Skalice
5,5:2,5
12.2.2023
KP 8.kolo: Sněžka TJ Náchod - TJ Jiskra Nový Bydžov
6:2
RP 8.kolo: PŠ TJ Náchod C - ŠK Česká Skalice C 3:2 ŠK
Červený Kostelec B - PŠ TJ Náchod D 1,5:3,5
5.2.2023
KS 8.kolo: Spartak Rychnov n.Kn.A - Niki TJ Náchod B
2,5:5,5
29.1.2023
KP 7.kolo: Sněžka TJ Náchod - ŠK Lípa Ortex C
4,5:3,5
RP 7.kolo: Loko Trurnov B - PŠ TJ Náchod C 2,5:2,5 PŠ
TJ Náchod D - Slovan Broumov 0,5:4,5
22.1.2023
KS 6.kolo: Niki TJ Náchod B - Sokol Hradec Králové
4,5:3,5
15.1. 2023
KP 6.kolo: Sněžka TJ Náchod - Panda Rychnov n.Kn.
B 3,5:4,5
RP 6.kolo: PŠ TJ Náchod C - ŠK Nové Město n.Met 3:2
18.12.2022
KS 5.kolo: DDM Kostelec n.Orl. - Niki TJ Náchod B
2,5:5,5
11.12.2022
KP 5.kolo: Sněžka TJ Náchod - DDM Třebechovice
p.O. 7,5:0,5
RP 5.kolo: ŠK Česká Skalice B - PŠ TJ Náchod D
2:3
4.12.2022
KS 4.kolo: Niki TJ Náchod B - ŠK Červený Kostelec
2,5:5,5
27.11.2022
KP 4.kolo: ŠK Lípa B - Sněžka TJ Náchod 3:5
RP
4.kolo: PŠ TJ Náchod C - ŠK Červený Kostelec B 4:1, TJ Loko
Trutnov B - PŠ TJ Náchod D 2:3
20.11.2022
KS 3.kolo: ŠŠPM Lipky Hradec Králové - NIKI TJ
Náchod B 6:2
13.11.2022
KP 3.kolo: Sněžka TJ Náchod - Slavia hradec
Králové B 4,5:3,5
RP 3.kolo: PŠ TJ Náchod C - ŠK Červený Kostelec B
4:1,
TJ Lokomotiva Trutnov B - PŠ TJ Náchod D
6.11.2022
KS 2.kolo: NIKI TJ Náchod B - TJ
Slavia Hradec Králové C 5,5:2,5
30.10.2022
KP 2.kolo: TJ Jiskra
Jaroměř - Sněžka TJ Náchod 3,5:4,5
RP 2.kolo: Slovan Broumov
- PŠ TJ Náchod B 2:3, PŠ TJ Náchod D - ŠK Nové Město n.Met
1,5:3,5
16.10.2022
KS 1.kolo: TJ Jiskra
Jaroměř B - NIKI TJ Náchod B 4,5:3,5
9.10.2022
KP 1.kolo: Sněžka TJ
Náchod - TJ Hronov 4,5:3,5
RP 1.kolo: PŠ TJ Náchod C - PŠ TJ
Náchod D 2,5:2,5
Termínový kalendář soutěží
družstev na sezónu 2022/2023
zde